Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування канального вентилятора з переходом на цілий канал з назад загнутими лопатками в звукоізольованому корпусі ССК ТМ C-VENT-PB-S-200B-4-220
- Застосовується для малогабаритних стаціонарних систем припливної і витяжної вентиляції, кондиціонування повітря виробничих, соціальних і житлових приміщень в приміщеннях з підвищеними вимогами до рівня шуму і випускається в звукоізольованому корпусі;
- В критеріях обмеженого місця забезпечують комфорт монтажу та обслуговування вентилятора;
- Вентилятори універсально поєднуються з іншими елементами систем канальної круглої вентиляції;
- Для переміщення повітряних середовищ з допустимим вмістом пилу та інших твердих домішок, які не повинні перевищувати 0,1 г/м3;
- Не допускається присутність липких, волокнистих і абразивних компонентів, а ще вибухонебезпечних речовин;
- Температурний діапазон переміщуваного середовища варіюється від мінус 30° С до плюс 40° С;
- Клас захисту IP54.
Конструкція канального прямокутного вентилятора в звукоізольованому корпусі з переходом на цілий канал C-VENT-PB-S-200B-4-220 ССК ТМ
- Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі який забезпечує надійний захист від корозії. Сервісна кришка передбачена для всіх типорозмірів C-VENT-PB-S для прямого доступу до робочого колеса і двигуну при монтажі або ж обслуговуванні канального вентилятора.
- Шумоізольований корпус відрізняє C-VENT-PB-S від стандартної серії C-VENT-PB. Корпус виконаний з оцинкованої сталі і являє собою коробчату конструкцію. Місце між стінами шумоизолированного корпусу заповнено самозаймистою ватою, яка имеетвысокие звукоізоляційні властивості.
- Робочі колесо канального вентилятора з назад загнутими лопатками виготовлені з алюмінію і проходять ретельну статичне і динамічне балансування.
- Вентилятор C-VENT-PB-S, на відміну від вентиляторів стандартної серії C-VENT-PF (з загнутими вперед лопатками), має більший ККД, забезпечуючи економію електрики. Так само вентилятори C-VENT-PB-S при роботі створюють менший шум, забезпечуючи більш «тиху» роботу цілої системи.
- Електродвигуни асинхронні однофазні із зовнішнім ротором, характеризуються малою споживаною потужністю і важливим ресурсом експлуатації.
- Точне балансування досягається суміщенням обертових елементів вентилятора, електродвигуна і робочого колеса.
- Продуктивність вентилятора надана нижче.

Дані прямокутні канальні вентилятори в звукоізольованому корпусі з переходом на кругле січення C-VENT-PB-S виготовляються в багатьох інших типорозмірах і з більшою продуктивністю. Нижче надана таблиця.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ССК ТМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Максимальна запиленість повітря | 100 мг/куб.м |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота обертання | 2650 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 502 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживаний струм (А) | 0,7 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

